Kalendarz świąt nietypowych 2024. Social Media Ninja

Co cechuje dobrego Social Media Managera? Nie tylko umiejętności związane z obszarem digital marketingu, ale także bycie na bieżąco. W kwestii wydarzeń kulturalnych czy sportowych wymaga to osobnego researchu. Jeśli natomiast chodzi o coroczne, powtarzające się, wyjątkowe dni i święta, z pomocą przychodzi przygotowany przez nas kalendarz! Z powodzeniem możesz wykorzystać go w swojej codziennej pracy i na jego podstawie tworzyć tematyczne posty.

Nietypowe święta – zwiększ zaangażowanie odbiorców!

Wiedziałeś, że 26 lutego jest Dzień Dinozaura, 12 kwietnia Dzień Czystych Okien, a 17 września – Dzień Doceniania Żony? W zależności od tematyki prowadzonych przez Ciebie stron firmowych w social media, możesz z powodzeniem wykorzystać te święta do zaangażowania społeczności. To doskonała okazja do podzielenia się ciekawostką, żartem lub kreatywnego nawiązania do oferty. Korzystaj, więc do woli z naszego kalendarza Social Media Ninja!

Kalendarz Świąt Nietypowych 2024 od inmedium.pl

Kalendarz Świąt Nietypowych 2024 to specjalny kalendarz marketingowy, który pomaga w codziennej pracy Specjalistów ds. Social Mediów i Content Managerów np. przy przygotowaniu planu publikacji. Oprócz tego jest to świetne narzędzie do organizacji specjalnych promocji podczas świąt, które w jakiś sposób się łączą z prowadzoną działalnością.

Święta nietypowe w 2024

Kalendarz social media ninja to kompleksowa baza świąt i dni w nawiązaniu do:

  • ogólnie przyjętych kulturowo obyczajów,
  • polskiej tradycji,
  • konkretnych zawodów i branż,
  • kultury i sztuki,
  • medycyny i zdrowia,
  • technologii, Internetu, mediów społecznościowych,
  • świata sportu,

i wielu, wielu innych, bardziej i mniej znanych, powtarzających się co roku wydarzeń!

Czy kalendarz marketingowy Social Media Ninja jest potrzebny?

Jeśli pracujesz w mediach społecznościowych – oczywiście, że Ci się przyda. Zamiast w nieświadomości czekać na pytanie klienta „Czy mamy jakiś post z okazji Dnia Kucharza?”, przygotuj pomysłowy content z wyprzedzeniem. Zaskocz go! Pokaż się z dobrej strony. Co więcej, jeśli brakuje Ci pomysłu na kreatywny wpis, a chciałbyś zachęcić społeczność do komentowania, udostępniania czy lajkowania, nasz kalendarz sprawdzi się doskonale. Znajdziesz tam wiele inspiracji do tworzenia zabawnych postów w oparciu o takie wydarzenia, jak Dzień Majonezu Kieleckiego (15 września) czy Dzień Bez Skarpetek (21 października).

Dlaczego warto korzystać z naszego Kalendarza Świąt Nietypowych w 2024?

Powodów jest, co najmniej kilka:

  • porządkujesz swoją pracę i działasz zgodnie z planem,
  • nie dajesz się zaskoczyć, bo jesteś o krok przed klientem,
  • możesz lepiej rozplanować czas na przygotowanie wartościowego i pomysłowego contentu w oparciu o kalendarz.

Nasz kalendarz marketingowy jest także ogromnym źródłem inspiracji do przygotowywania postów. Dziel się nim ze znajomymi z branży, korzystaj do woli na smartfonie, komputerze, a jeśli chcesz – wydrukuj. Za darmo i bez żadnych przeszkód!

Kalendarz jest szczególnie przydatny podczas prowadzenia profilu na Instagramie lub Facebooku!

5/5 - (2 votes)
Content & Social Media Manager. Absolwentka e-Commerce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Żyje marzeniami i nierealistycznymi oczekiwaniami wobec rzeczywistości, co napędza ją do działania. Prowadzi bogate życie wewnętrzne, buja w obłokach i wizualizuje. W jej idealnym świecie doba trwa przynajmniej 30 godzin, a wewnętrzne baterie nigdy się nie wyczerpują.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Wypełnij brief Skontaktuj się z nami