Opinie klientówzobacz, co mówią o nas ludzie, z którymi pracowaliśmy

Agencja interaktywna inmedium.pl świadczy dla naszej kancelarii bieżące usługi wsparcia w zakresie działań reklamowych w Internecie. W ostatnim czasie inmedium.pl z sukcesem dokonało modernizacji naszej strony internetowej. Wszystkie zlecenia są realizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, kompetentnie i rzetelnie. Potwierdzamy, że inmedium.pl jest solidnym i godnym polecenia partnerem biznesowym.

Dominika Dudek, dyrektor administracyjny KSP Legal & Tax Advice

zobacz pełną referencję

Rekomendujemy agencję interaktywną inmedium.pl jako firmę, którą cechuje profesjonalizm oraz najwyższa jakość oferowanych usług. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu oraz efektów dotychczasowej współpracy. Inmedium.pl cenimy za rzetelność, nieszablonowe podejście do realizowanych zadań, doskonały kontakt z klientem oraz zrozumienie jego potrzeb. Przygotowana strona w pełni sprostała naszym oczekiwaniom.

Piotr Zachariasiewicz, Dyrektor Wykonawczy Helimed

zobacz pełną referencję

Agencja Interaktywna inmedium.pl to partner rzetelny, uczciwy i godny polecenia. Współpraca na najwyższym poziomie. Elastyczne i otwarte podejście do klienta oraz jego potrzeb. Pomysłowość połączona z profesjonalizmem. Dziękujemy za przygotowanie na zlecenie holdingu ACERO strony internetowej od podstaw oraz projekty graficzne dokumentów firmowych i wizytówek.

Wojciech Korczak-Siwicki, Pełnomocnik Acero

zobacz pełną referencję

Wieloletnia współpraca z firmą Inmedium agencja interaktywna to profesjonalna wymiana zleceń i projektów, terminowość i profesjonalizm. Dobry kontakt z wykonawcą oraz bezproblemowa pomoc z jego strony w razie wątpliwości czy trudności. Nasz hotel wykonywał w firmie Inmedium projekty graficzne, takie jak kalendarze, teczki ofertowe, wizytówki, papier firmowy. Nowoczesny projekt zgodny z nasza identyfikacją wizualną wykonanych folderów i ofert promocyjnych jest wszystkim czego zleceniodawca oczekuje od grafika/wykonawcy. Inmedium to również dobry partner przy wykonaniu/prowadzeniu strony www czy kampanii AdWords (Google ADS). Godna polecenia, solidna, wszechstronna firma.

Magdalena Greiner, Marketing EUROPEJSKA VII Sp. z o.o.

zobacz pełną referencję

Kompleksowość świadczonych usług i wysoka jakość. Niezależnie od zakresu realizowanego zlecenia, za każdym razem pełne zaangażowanie w projekt skutkowało osiągnięciem wyznaczonego celu. Na szczególną pochwałę zasługuje indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb oraz duży poziom kreatywności. Efekt współpracy był niezmiennie zadowalający zarówno przy realizacji zleceń brandingowych, poligraficznych czy też z zakresu badań rynku.

Krzysztof Orman, Radca prawny Zawiercie Kancelaria Radcy Prawnego – Krzysztof Orman

zobacz pełną referencję

Z firmą inmedium.pl współpracujemy już kilka lat. W tym czasie zrealizowali dla nas kilka serwisów internetowych, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Na etapie realizacji zespół osób pracujących w agencji wykazał się dużym zaangażowaniem i fachowym doradztwem na każdym etapie wspólnej pracy. Po uruchomieniu serwisów, agencja zajęła się promowaniem naszych witryn w wyszukiwarce Google.pl. Działania te są efektywne, pozyskujemy dzięki nim aktywnie nowych klientów z całej Polski. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję współpracę z inmedium.pl jako fachowcem w swojej branży, a co najważniejsze i nie będące wciąż w ich branży standardem – jako transparentnego i uczciwego partnera biznesowego.

Grzegorz Bieniek, Prezes Grupa FSP Sp. z o.o.

zobacz pełną referencję

Agencja Interaktywna inmedium.pl zajmuje się wizerunkiem ,,on line” naszych marek. Zlecenie obejmuje dbanie o wzmocnienie ich wizerunku w mediach społecznościowych oraz zwiększanie widzialności poświęconych im stron internetowych.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nasze oczekiwania i sugestie są analizowane i przekładane na spójne działanie. Cenimy sobie: kreatywne pomysły zespołu, komunikatywność i empatię w kontaktach z internautami, wartościowe sugestie i rady, konsekwentną realizację ustaleń.

Agencja Inmedium wykonuje swoją pracę z profesjonalizmem i starannością, dlatego polecamy współprace z nią.

Magdalena Winnicka, Dyrektor Handlowy Scan Anida Sp. z o.o.

zobacz pełną referencję

Firma w 100% godna zaufania. Pan Artur Burska stawia zadowolenie klientów na pierwszym miejscu. Zlecone prace są realizowane terminowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dobrze rozplanowany budżet w kampaniach reklamowych Google AdWords pozwolił osiągnąć maksymalne korzyści przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Cały czas w korespondencji panował ład i porządek, a wszelkie wątpliwości były natychmiast wyjaśniane. Przychodnia na bieżąco może śledzić efekty pracy agencji.

Wioletta Młodkowska, Dyrektor Dentaria

zobacz pełną referencję

Zleciłem firmie inmedium.pl realizację dwóch stron internetowych dla naszej firmy. Firma inmedium.pl zajęła się również promocją naszych witryn internetowych w Google.

Jestem zadowolony ze współpracy z p. Arturem Burską i jego pracownikami, wykazali się kreatywnością, dyspozycyjnością, skutecznym doradztwem i uprzejmością.

Efekty kampanii “Google AdWords” całkowicie spełniły oczekiwania naszej firmy, w szczególności efektywność strony dedykowanej na rynek francuski.

Julien Ziemniak, Prezes zarządu ODONEA Sp. z o.o.

zobacz pełną referencję

Inmedium.pl rzetelnie i terminowo wywiązuje się ze wszystkich zleceń. Projekty graficzne opracowane dla Hotelu Szafran zostały zrealizowane w sposób estetyczny, przejrzysty, zgodny z naszymi uwagami. Z kolei wykonane materiały drukowane (takie jak: key pockets, teczki, kalendarze, plakaty) charakteryzuje wysoka jakość. Jesteśmy również zadowoleni z efektów działań z zakresu pozycjonowania strony WWW w wyszukiwarce oraz kampanii reklamowych Google AdWords. Z pełnym przekonaniem możemy polecić inmedium.pl jako solidnego partnera współpracy.

Jakub Przybyła, Dyrektor Generalny Hotel Szafran

zobacz pełną referencję

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Wypełnij brief Skontaktuj się z nami