Opinie Klientów

zobacz, co mówią o nas ludzie, z którymi pracowaliśmy

Agencja interaktywna Inmedium.pl z siedzibą w Katowicach przy ul. Klimczoka 9 świadczyła dla naszej Firmy usługi wsparcia z zakresu działań SEO przy realizacji projektu dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego (okres realizacji działań w ramach projektu od stycznie 2021 do czerwca 2023). Współpraca z Inmedium.pl przebiegała pomyślnie oraz z dbałością o realizowane w projekcie cele. Efektem współpracy jest zakończony z sukcesem projekt, w ramach którego udało się osiągnąć zamierzone wskaźniki.

Klaudia Mańka, Koordynator projektu

zobacz pełną referencję

Rekomenduję współpracę z agencją interaktywną Inmedium.pl. Firma Apsys Polska S.A. współpracuje z Inmedium.pl od 2 lat, realizując działania SEO dla centrum handlowego. Współpraca przebiega pomyślnie, kontrahent wyróżnia się bardzo wysokimi kompetencjami, profesjonalizmem oraz dbałością o realizowane zlecenie. Efektem współpracy są wyraźne i satysfakcjonujące wzrosty kluczowych wskaźników związanych z atrakcyjnością strony internetowej centrum. Dzięki staraniom firmy Inmedium.pl, obecność naszego serwisu w TOP10 wyników wyszukiwania wzrosła o ponad 300% – z 700 do ponad 2100 fraz.

Anna Szczerkowska, Apsys Polska S.A.

zobacz pełną referencję

Agencja interaktywna inmedium.pl świadczy dla naszej kancelarii bieżące usługi wsparcia w zakresie działań reklamowych w Internecie. W ostatnim czasie inmedium.pl z sukcesem dokonało modernizacji naszej strony internetowej. Wszystkie zlecenia są realizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, kompetentnie i rzetelnie. Potwierdzamy, że inmedium.pl jest solidnym i godnym polecenia partnerem biznesowym.

Dominika Dudek, dyrektor administracyjny KSP Legal & Tax Advice

zobacz pełną referencję

Rekomendujemy agencję interaktywną inmedium.pl jako firmę, którą cechuje profesjonalizm oraz najwyższa jakość oferowanych usług. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu oraz efektów dotychczasowej współpracy. Inmedium.pl cenimy za rzetelność, nieszablonowe podejście do realizowanych zadań, doskonały kontakt z klientem oraz zrozumienie jego potrzeb. Przygotowana strona w pełni sprostała naszym oczekiwaniom.

Piotr Zachariasiewicz, Dyrektor Wykonawczy Helimed

zobacz pełną referencję

Agencja Interaktywna inmedium.pl to partner rzetelny, uczciwy i godny polecenia. Współpraca na najwyższym poziomie. Elastyczne i otwarte podejście do klienta oraz jego potrzeb. Pomysłowość połączona z profesjonalizmem. Dziękujemy za przygotowanie na zlecenie holdingu ACERO strony internetowej od podstaw oraz projekty graficzne dokumentów firmowych i wizytówek.

Wojciech Korczak-Siwicki, Pełnomocnik Acero

zobacz pełną referencję

Wieloletnia współpraca z firmą Inmedium agencja interaktywna to profesjonalna wymiana zleceń i projektów, terminowość i profesjonalizm. Dobry kontakt z wykonawcą oraz bezproblemowa pomoc z jego strony w razie wątpliwości czy trudności. Nasz hotel wykonywał w firmie Inmedium projekty graficzne, takie jak kalendarze, teczki ofertowe, wizytówki, papier firmowy. Nowoczesny projekt zgodny z nasza identyfikacją wizualną wykonanych folderów i ofert promocyjnych jest wszystkim czego zleceniodawca oczekuje od grafika/wykonawcy. Inmedium to również dobry partner przy wykonaniu/prowadzeniu strony www czy kampanii AdWords (Google ADS). Godna polecenia, solidna, wszechstronna firma.

Magdalena Greiner, Marketing EUROPEJSKA VII Sp. z o.o.

zobacz pełną referencję

Kompleksowość świadczonych usług i wysoka jakość. Niezależnie od zakresu realizowanego zlecenia, za każdym razem pełne zaangażowanie w projekt skutkowało osiągnięciem wyznaczonego celu. Na szczególną pochwałę zasługuje indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb oraz duży poziom kreatywności. Efekt współpracy był niezmiennie zadowalający zarówno przy realizacji zleceń brandingowych, poligraficznych czy też z zakresu badań rynku.

Krzysztof Orman, Radca prawny Zawiercie Kancelaria Radcy Prawnego – Krzysztof Orman

zobacz pełną referencję

Z firmą inmedium.pl współpracujemy już kilka lat. W tym czasie zrealizowali dla nas kilka serwisów internetowych, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Na etapie realizacji zespół osób pracujących w agencji wykazał się dużym zaangażowaniem i fachowym doradztwem na każdym etapie wspólnej pracy. Po uruchomieniu serwisów, agencja zajęła się promowaniem naszych witryn w wyszukiwarce Google.pl. Działania te są efektywne, pozyskujemy dzięki nim aktywnie nowych klientów z całej Polski. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję współpracę z inmedium.pl jako fachowcem w swojej branży, a co najważniejsze i nie będące wciąż w ich branży standardem – jako transparentnego i uczciwego partnera biznesowego.

Grzegorz Bieniek, Prezes Grupa FSP Sp. z o.o.

zobacz pełną referencję

Agencja Interaktywna inmedium.pl zajmuje się wizerunkiem ,,on line” naszych marek. Zlecenie obejmuje dbanie o wzmocnienie ich wizerunku w mediach społecznościowych oraz zwiększanie widzialności poświęconych im stron internetowych.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nasze oczekiwania i sugestie są analizowane i przekładane na spójne działanie. Cenimy sobie: kreatywne pomysły zespołu, komunikatywność i empatię w kontaktach z internautami, wartościowe sugestie i rady, konsekwentną realizację ustaleń.

Agencja Inmedium wykonuje swoją pracę z profesjonalizmem i starannością, dlatego polecamy współprace z nią.

Magdalena Winnicka, Dyrektor Handlowy Scan Anida Sp. z o.o.

zobacz pełną referencję

Firma w 100% godna zaufania. Pan Artur Burska stawia zadowolenie klientów na pierwszym miejscu. Zlecone prace są realizowane terminowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dobrze rozplanowany budżet w kampaniach reklamowych Google AdWords pozwolił osiągnąć maksymalne korzyści przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Cały czas w korespondencji panował ład i porządek, a wszelkie wątpliwości były natychmiast wyjaśniane. Przychodnia na bieżąco może śledzić efekty pracy agencji.

Wioletta Młodkowska, Dyrektor Dentaria

zobacz pełną referencję

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Wypełnij brief Skontaktuj się z nami