Pozycjonowanie stron internetowych Racibórz

Agencja SEO Racibórz

Prowadzisz działalność w Raciborzu lub okolicach? Chcesz dotrzeć do nowych potencjalnych klientów? Zacznij reklamować się w internecie! Postaw na marketing internetowy o ograniczonym zasięgu lokalnym i ciesz się nowymi zleceniami! Pozycjonowanie lokalne w połączeniu z reklamą w Googlu i na Facebooku oraz prowadzeniem mediów społecznościowych potrafią dotrzeć do większej liczby osób, które mogą być zainteresowane daną usługą lub produktem. Dzisiaj trochę więcej o pozycjonowaniu lokalnym w Raciborzu!

Pozycjonowanie lokalne = widoczność strony www


Pozycjonowanie jest zbiorem działań, którego celem jest zwiększenie widoczności i pozycji na określone frazy kluczowe, które wpisują użytkownicy. Jak zwiększyć tę widoczność? Zoptyamlizować odpowiednio stronę, zbudować profil wartościowych linków i pojawić się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google!

Pozycjonowanie lokalne z kolei ogranicza się zasięgiem do konkretnej miejscowości. Od pozycjonowania ogólnopolskiego różni się tym, że do każdej wyszukiwanej usługi dodawane jest określone miasto. Czy jest to opłacalne? Oczywiście, że tak! Frazy z określoną miejscowością są rzadziej wyszukiwane, natomiast wpisanie jej niesie konkretną intencje (chęć skorzystania z usługi czy zakup produktu w danym mieście). Będąc na pierwszej stronie wyszukiwarki na frazę zawężoną, można pozyskać o wiele więcej odwiedzających, niż w przypadku znajdowania się na 2-3 stronie na frazę ogólną.

Oferta pozycjonowania stron w Raciborzu

Audyt SEO

Pozycjonowanie Racibórz


Audyt SEO pomaga określić szczegółowy stan witryny i jej poziom optymalizacji pod SEO.

Linkbuilding

Link building dla klientów Racibórz


Budowanie profilu linków (link building) polega na pozyskiwaniu linków prowadzących do strony internetowej.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne Racibórz


Pozycjonowanie lokalne to wszystkie działania z zakresu SEO i pozycjonowania zawężone do konkretnej lokalizacji.

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie www Racibórz


Pozycjonowanie stron internetowych posiadających moduł sklepowy, który umożliwia sprzedaż online.

Pozycjonowanie Racibórz – zleć agencji SEO


Pozycjonowanie może przynieść ogromne efekty, jeśli wiesz, co robisz. Osoba bez doświadczenia w prowadzeniu działań SEO może zaszkodzić stronie, która ma już wyrobioną widoczność. W jaki sposób? Zbyt szybkie zmiany onsite, zbyt agresywne linkowanie czy zastosowanie Black Hat SEO. Google już dawno nauczył się walczyć z nieuczciwymi właścicielami stron internetowych, a kolejne zmiany algorytmu mogą jeszcze bardziej zaskakiwać i “mieszać”. Dlatego warto się zastanowić nad zleceniem pozycjonowania doświadczonej agencji SEO zamiast samodzielnego prowadzenia działań.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne Racibórz

Jak wygląda proces pozycjonowania strony www?


Pozycjonowanie dzieli się na pozycjonowanie on-site i off-site. Wszystkie działania związane ze zmianami w samej witrynie zaliczają się do działań on-site, natomiast wszystkie poza nią – off-site. Pozycjonowanie każdej witryny internetowej rozpoczynamy od szczegółowej analizy jej stanu technicznego i dotychczasowego poziomu optymalizacji strony pod SEO (czyli on-site). Jeśli na stronie pojawiają się błędy w odpowiedziach (4xx), przekierowaniach, linkowaniu wewnętrznym czy innych kwestiach, zostają od razu naprawione. Po analizie oferty i rozmowie z klientem wybieramy, jakie usługi warto pozycjonować i na jakie frazy kluczowe. Kolejnym krokiem jest szczegółowy research fraz kluczowych dla wybranych usług i content optymalizacja strony. Dopiero kiedy witryna jest odpicowana na tip-top, możemy przystąpić do budowanie profilu linków (działania off-site).

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Raciborzu


Zaufaj pozycjonowanie swojej strony agencji interaktywnej inmedium.pl. Rozwiń swój biznes!

 

Zadzwoń

Linkbuilding, czyli budowanie profilu linków


Jednym z filarów SEO jest linkbuilding, czyli pozycjonowanie off-site. Linkbuilding jest procesem budowania profilu linków prowadzących do naszej strony internetowej. Najczęściej linki pozyskuje się z wizytówek (NAPy), forów, artykułów sponsorowanych i gościnnych. Jest to jeden z najważniejszych aspektów w pozycjonowaniu, dzięki któremu można zarówno zwiększyć moc domeny, jak i ją zbanować przy nieumiejętnym pozyskiwaniu linków. W jaki sposób? Niesprawdzenie domeny linkującej i jej linków wychodzących może zaszkodzić witrynie, jeśli okaże się, że np. domena ma linki prowadzące do gier hazardowych. Zbyt szybki przyrost linków może także źle dobić się na stronie, gdyż Google prawdopodobnie odbierze to jako atak atak albo nieuczciwe działania SEO.

Po co prowadzić linkbuilding? Za pomocą linków prowadzących do naszej witryny roboty Google wiedzą, że domena jest wiarygodna, gdyż linkująca strona pokazuje Googlowi, że można jej zaufać.

Lokalne pozycjonowanie stron vs ogólnokrajowe


Tak jak już wspominaliśmy, pozycjonowanie lokalne rożni się od ogólnokrajowego tym, że frazy są zawężone do określonej miejscowości. W przypadku pozycjonowania na cały kraj, używane są frazy ogólne, których intencja często jest nieznana. Weźmy przykład usługi pozycjonowania. Nie do końca wiemy, jaką ma intencję użytkownik wpisując hasło “pozycjonowanie strony” czy “pozycjonowanie stron www” w wyszukiwarce Google. Może to być chęć zapoznania się z danym terminem (intencja informacyjna), a może jednak zakup usługi (intencja zakupu). Dane frazy są trudne w wypozycjonowaniu ze względu na dużą konkurencję, a często nakład pracy może być nieopłacalny. Dlatego w grę wchodzi lokalne pozycjonowanie stron internetowych, którego zasięg z czasem możesz poszerzać. Zacznij od fraz typu “pozycjonowanie Racibórz” czy “pozycjonowania stron Racibórz”, a później rób kolejną optymalizację pod inne miasta w pobliżu.

Promocja w internecie – rozwiń swój biznes!


Prowadzenie działań w zakresie SEO dla strony internetowej może być niewystarczające – zbyt duża konkurencja na interesujące nas frazy, co sprawia, że witryna znajduje się na drugiej stronie wyszukiwarki, albo duża część naszych potencjalnych klientów znajduje się w mediach społecznościowych. Dlatego zawsze doradzamy korzystać z kilku kanałów dotarcia: płatne reklamy Google, które zadziałają szybciej niż SEO, oraz prowadzenie fanpage i kampanii reklamowych na Facebooku czy Instagramie, które dotrą do innej grupy docelowej. W płatnych kampaniach możesz zobaczyć, które dokładnie frazy generują Ci ruch i wykorzystać je do SEO. Pamiętaj, że wszystkie te działania nawzajem się uzupełniają!

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych – wycena


Poszukujesz agencji do skutecznego pozycjonowania stron w Raciborzu? Już ją masz! Zadzwoń i zapytaj o wycenę!

 

Zadzwoń

Pozycjonowanie stron Tarnów

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Raciborzu?


Wszystko zależy od branży i jej konkurencyjności: im więcej stron pozycjonuje się na daną frazę, tym trudniejsza i droższa ona jest. Na cenę pozycjonowania wpływa także stan witryny i jej dotychczasowa optymalizacja – czasami specjalista SEO może uznać, że już nie opłaca się wprowadzać zmian na stronie internetowej i łatwiej będzie ją zmienić na nową. Wtedy dochodzi koszt stworzenia nowej www przy współpracy ze specjalistą SEO.

Co jeszcze wchodzi w cenę pozycjonowania? Copywriting, research, zmiany na stronie (często to praca programisty) i koszty publikacji. Jeśli chcesz poznać przybliżony koszt pozycjonowania, zajrzyj na naszego bloga!

Korzystamy z najlepszych narzędzi SEO

3.9/5 - (7 votes)

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Wypełnij brief Skontaktuj się z nami