Marketing medyczny

Czy zdajesz sobie sprawę, że sektor usług medycznych jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się na rynku? Nowe placówki wyspecjalizowane w ochronie zdrowia i medycynie estetycznej wyrastają niczym grzyby po deszczu. Jak wyróżnić się pośród konkurencji, wyeksponować atuty swojego gabinetu oraz zespołu medycznego — a w rezultacie — wyrobić sobie renomę, rozpoznawalność i zapracować na zaufanie Pacjentów? Sięgnij po narzędzia, jakie oferuje marketing usług medycznych. My pomożemy Ci dobrać je precyzyjnie do Twoich potrzeb i z sukcesem wdrożyć, tak byś Ty mógł maksymalnie skupić się na swoich Pacjentach.

 

Czym jest marketing usług medycznych?

Wielu lekarzy prowadzących prywatne gabinety i managerów kierujących placówkami medycznymi zastanawia się, jak dotrzeć ze swoimi usługami do szerokiej rzeszy odbiorców, jednocześnie nie naruszając dość restrykcyjnego prawa w zakresie promowania praktyk lekarskich. Jedno z drugim pomaga pogodzić marketing medyczny, który obejmuje wszystkie legalne w świetle obowiązujących przepisów legislacyjnych działania, koncentrujące się na przekazywaniu ogólnych informacji dotyczących rodzajów, metod, zakresu świadczonych usług, a także dodatkowych udogodnień, z których może skorzystać Pacjent, wybierając tę konkretną placówkę. Marketing usług medycznych skupia się na kompleksowych działaniach, których celem jest stworzenie, utrzymanie i rozpropagowanie pożądanego wizerunku firmy. Nie czekaj i już teraz podejmij decyzję o wdrożeniu działań z zakresu marketingu medycznego! Stworzymy dla Ciebie indywidualną strategię, której długofalowa i konsekwentna realizacja sprawi, że zainteresowanie oferowanymi przez Ciebie usługami znacząco wzrośnie.

działania reklamowe placówki medycznej Marketing w ochronie zdrowia

Dlaczego warto zdecydować się na wdrożenie działań z zakresu marketingu medycznego?

Telefon na recepcji od dawna nie dzwoni, poczekalnia świeci pustkami, a nazwę Twojego gabinetu kojarzą tylko Twoi najbliżsi znajomi? Zmień to! Sprawnie przeprowadzone działania z zakresu marketingu medycznego, mogą przynieść Ci wiele wymiernych korzyści, które pozwolą na lepsze funkcjonowanie Twojej firmy.

Zapytasz, czego konkretnie możesz oczekiwać? Oto odpowiedź:

Wzrostu zainteresowania Twoją placówką

wzrost liczby pacjentów to efekt marketingu medycznego


Eksponując najważniejsze zalety Twojego gabinetu i komunikując o nich w odpowiednich kanałach, dotrzemy do Twoich potencjalnych Pacjentów.

Większego zaufania ze strony Pacjentów

wzrost zaufania pacjentów a marketing usług medycznych


Dzięki wypracowaniu eksperckiego wizerunku członków Twojego zespołu, Pacjenci będą pewni, że oddają swoje zdrowie w najlepsze ręce z możliwych.

Pozytywnego wpływu na wizerunek Twojej firmy

poprawa wizerunku placówki medycznej dzięki dedykowanym


Poprzez odpowiednie działania wizerunkowe, uzyskasz kontrolę nad tym, jak na zewnątrz postrzegany jest Twój gabinet.

 

 

 

Co możemy dla Ciebie zrobić? Idealna reklama dla Twojego gabinetu

Damy Ci dokładnie to, czego potrzebujesz! Możemy pomóc Ci tylko w jednym z wybranych obszarów lub całościowo zająć się działaniami marketingowymi dla Twojego biznesu. Pracujemy zarówno z prywatnymi gabinetami medycznymi, szpitalami, jak i placówkami medycznymi o innym charakterze działalności. W każdym przypadku dostosowujemy narzędzia, sposoby działania i budżety do indywidualnych preferencji Klienta. Od czego zaczynamy? Oczywiście od zapoznania się z dotychczas podejmowanymi działaniami i analizy ich efektów. Staramy się też bliżej poznać Twoją firmę i jej najmocniejsze strony. Na tej podstawie tworzymy unikatową strategię, która będzie realizować wszystkie kluczowe dla Ciebie cele.

Oto najważniejsze obszary, w których możemy Ci pomóc

Projektowanie stron internetowych


Marzysz o estetycznej, przejrzystej i przede wszystkim użytecznej stronie internetowej Twojego gabinetu? Potrafimy to wszystko pogodzić. Stworzymy dla Ciebie witrynę, którą Twoi potencjalni Pacjenci będą odwiedzać z przyjemnością i która dostarczy im podstawowych informacji dotyczących lokalizacji placówki, zakresu oferowanych usług, cenników i kadry lekarskiej. Potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności jak np. integracja z systemem rezerwacji wizyt? Wszystko da się zrobić!

strona www dla placowki medycznej

social media branży medycznej

Opieka nad kanałami w social media


Serwisy społecznościowe to idealna przestrzeń do podtrzymywania relacji z Pacjentami, informowania ich o planowanych akcjach, w których mogą wziąć udział i budowania pożądanego wizerunku gabinetu medycznego. Trzymając pieczę nad Twoimi kanałami w social mediach, zadbamy o systematyczną komunikację z fanami, spójny wygląd profilu i aktywizację zgromadzonej wokół niego społeczności.

Przeprowadzanie kampanii Google Ads i monitoring ich efektów


Za znak naszych czasów można uznać to, że szukając informacji o usługach medycznych o rekomendację pytamy już nie najbliższych a… wyszukiwarkę internetową! Wiemy jak sprawić, by Google polecił potencjalnym Pacjentom właśnie Twoje usługi!

marketing medyczny Google ADS

Content marketing w usługach medycznych

Stworzenie lub modyfikacja identyfikacji wizualnej


Pomożemy Ci zachować spójny obraz Twojej placówki! Logo, kolorystyka, styl materiałów do dystrybucji w sieci i na papierze — zatroszczymy się o to, aby wszystko idealnie ze sobą współgrało.

Pozycjonowanie witryny Twojej placówki medycznej


W dotarciu do do pacjentów z najbliższej okolicy pomożemy Ci stosując lokalne pozycjonowanie Twojej strony. .

pozycjonowanie placówki medycznej seo

sesje zdjęciowe dla placówek medycznych

Profesjonalne sesje zdjęciowe personelu i wnętrz gabinetów


Daj się poznać Pacjentom, zanim jeszcze odwiedzą Twój gabinet! Zaplanujemy sesję zdjęciową, która pokaże profesjonalizm kadry lekarskiej, a także doskonale wyeksponuje nowoczesny sprzęt i przyjazną Pacjentowi przestrzeń gabinetu.

Tworzenie wysokiej jakości treści o tematyce związanej z medycyną i ochroną zdrowia


Przygotujemy dla Ciebie specjalistyczne artykuły, wyjaśniające nurtujące Pacjentów kwestie, za sprawą których zdobędziesz ich zaufanie i staniesz się postrzegany w kategorii prawdziwego eksperta w swojej dziedzinie.

copywriting w marketingu medycznym

 

 

 

Dlaczego MARKETING MEDYCZNY POWIERZYĆ akurat nam?

Promocja usług medycznych wymaga doskonałej znajomości sektora opieki zdrowotnej oraz obowiązującego prawa, odpowiedniego podejścia do poruszanych tematów, a także dużej dozy kreatywności. Wszystkim tym możemy się z dumą pochwalić, ponieważ niemal od samego początku istnienia naszej agencji prowadzimy aktywne działania z zakresu marketingu w usługach medycznych. Na przestrzeni lat mieliśmy okazję współpracować z wieloma podmiotami z tej branży, a najciekawsze realizacje potwierdzające to, co potrafimy, możesz znaleźć tutaj.

 

 

 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Wypełnij brief Skontaktuj się z nami