Pozycjonowanie stron Tychy

Agencja SEO w Tychach

Prowadzisz działalność w mieście Tychy (woj. śląskie)? Nie wiesz, skąd pozyskiwać nowych klientów? Przyznaj się, że sam / sama kiedy szukasz jakiegoś produktu lub usługi, sprawdzasz informacje o nim na Google’u, czyż nie? Google ma ponad 90% udziału w rynku wyszukiwarek, dlatego prawdopodobnie to właśnie tam Twój potencjalny klient wejdzie po otwarciu przeglądarki na telefonie czy komputerze, chcąc coś znaleźć. Jest więc to idealne miejsce do łapania lokalnych klientów, którzy jeszcze o Tobie nie wiedzą! Jak to zrobić? Zainwestuj w pozycjonowanie organiczne (SEO) z agencją SEO!

Czym jest lokalne SEO?


Pozycjonowanie jest zestawem działań, które wdrażane są w celu podniesienia pozycji w wyszukiwarce Google na określone frazy kluczowe, ważne dla strony. Są to wyniki organiczne, a nie płatne (płatne odznaczone są słowem Reklama). Czym się one różnią? Organiczne wyniki wyszukiwania znajdują się pod płatnymi i/lub mapką w przypadku wyszukiwania lokalnego.

Pozycjonowanie lokalne różni się od pozycjonowania ogólnokrajowego tym, że zestaw fraz jest stricte powiązany z miejscowością. Podamy przykład! W przypadku naszej agencji, która oferuje usługę pozycjonowania, lokalne frazy dla miasta Tychy to “pozycjonowanie Tychy”, “pozycjonowanie stron Tychy”, “pozycjonowanie stron internetowych Tychy”. Jeśli wciąż to brzmi jak czarna magia, zapraszamy do lektury! Dowiesz się, jakie są zalety pozycjonowania lokalnego i ile to kosztuje!

Pozycjonowanie stron internetowych Tychy – oferta

Audyt SEO

Pozycjonowanie Tychy


Audyt SEO, czyli analiza Twojej witryny internetowej pod kątem błędów technicznych i contentowych.

Linkbuilding

Pozycjonowanie Tychy


Linkbuilding, czyli proces budowania zaplecza wartościowych linków.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne w Tychach


Pozycjonowanie lokalne to zbiór działań z zakresu SEO, prowadzony dla określonej lokalizacji.

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie www Tychy


Pozycjonowanie sklepów to długofalowy proces pozycjonowania organicznego sklepów internetowych w Google’u.

Pozycjonowanie lokalne stron internetowych w Tychach – dlaczego warto?


Nie każdy biznes może promować się od razu na skalę ogólnopolską, ale każdy może zacząć od pozycjonowania lokalnego! Jest to tańsze rozwiązanie i często bardziej skuteczne, szczególnie w przypadku usług oferowanych na miejscu. Fryzjerzy, mechanicy czy prawnicy rzadko wyjeżdżają do klienta nawet 100-200 km od siedziby (choć znamy i takie przypadki!), dlatego lokalne SEO będzie idealnym rozwiązaniem. Prowadząc działalność w Tychach, możesz promować się na dane miasto i najbliższą okolicę. Dzięki obecności w wizytówce Google Moja Firma, na mapach i katalogach lokalnych firm, możesz zwiększyć widoczność Twojej firmy, ruch na stronie, a co za tym idzie dotrzeć do potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie lokalne Tychy

Pozycjonowanie – zwiększ widoczność strony w Tychach


Zaufaj pozycjonowanie swojej strony agencji interaktywnej inmedium.pl

 

Zadzwoń

Pozycjonowanie lokalne Tychy

Proces pozycjonowania stron www: audyt SEO, dobór fraz, optymalizacja


Strategia pozycjonowania składa się z kilku etapów: dokładnego audytu SEO, naprawa błędów, skrupulatnego researchu słów kluczowych, optymalizacji strony i linkbuildingu. Przejrzyjmy się każdemu z tych etapów:

  • Audyt SEO: analiza strony internetowej pod kątem prawidłowego działania oraz optymalizacji na konkretne słowa kluczowe. Podczas audytu bada się stan witryny, jakie błędy natury technicznej na niej występują, jak wyglądało pozycjonowanie do tej pory, czy konkretne podstrony są zoptymalizowane pod słowa kluczowe, czy występują duplikaty treści, kanibalizacja.
  • Naprawa błędów technicznych: wspólnie z programistą zostają wdrożone poprawki błędów technicznych strony.
  • Research słów kluczowych: specjalista SEO sprawdza, jakie słowa kluczowe mają potencjał na stronie i jak je pogrupować, żeby zoptymalizować konkretne podstrony.
  • Optymalizacja strony: wdrożenie nowego contentu pod grupy fraz na stronie.
  • Linkbuilding: dopiero w przypadku odpicowanej strony możemy mówić o pozyskiwaniu linków zewnętrznych do witryny, czyi rozbudowy jej profilu linków (tzw. SEO off-site).

Pozycjonowanie w Tychach = skuteczna kampania SEO


Jeśli nie ma Cię w sieci, to Twój biznes nie istnieje. Klienci z polecenia przychodzą coraz rzadziej, a zamiast tego sprawdzają informacje o Twojej firmie w internecie. Prowadząc działania z zakresu pozycjonowania, masz wgląd do tego, co o Tobie znajdą! Nieuczciwa konkurencja wciąż istnieje i jeśli chcesz mieć kontrolę nad treściami na pierwszej stronie wyszukiwarki, zainwestuj w pozycjonowanie!

Jak widzisz, a tabeli znajdują się frazy najbardziej wartościowe dla danej podstrony, pod które została ona zoptymalizowana i dzięki którym tu trafiłeś / trafiłaś!

Kompleksowy marketing – rozwiń swój biznes


Absolutnie nie mówimy, że pozycjonowanie stron www to panaceum na każdą bolączkę! Jesteśmy zdania, że marketing internetowy polega na kompleksowym prowadzeniu działań, a nie na ukierunkowaniu na jeden typ reklamy. Jako agencja nigdy nie zalecamy prowadzenia tylko działań SEO, lecz dodać do tego kampanie Google Ads, Facebook Ads czy aktywnie działające Social Media. Nawet jak budżet na reklamę nie jest zbyt wysoki, pamiętaj, że działania na skalę lokalną są znacznie tańsze ze względu na niską konkurencję i węższą grupę docelową.

Pozycjonowanie Tychy

Pozycjonowanie stron internetowych w Tychach


Poszukujesz agencji do skutecznego pozycjonowania stron w Tychach? Już ją masz! Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę współpracy!

 

Zadzwoń

Pozycjonowanie Tychy

Cennik pozycjonowania stron www – ile kosztuje SEO w Tychach?


Ile kosztuje SEO? Od razu mówimy – nie ma konkretnej odpowiedzi na już! Pozycjonowanie Twojej strony w Google może być nie lada wyzwaniem! Wszystko zależy od konkurencyjności, branży, wyników, które chcesz osiągnąć oraz nawet stanu Twojej witryny. Dodatkowo, prawdą jest, że większy budżet = szybsze efekty. Dlaczego? Z większym budżetem specjalista SEO może poświęcić więcej czasu w miesiącu na optymalizację podstron, napisanie treści czy pozyskać większą liczbę linków zewnętrznych. Jeśli chcesz poznać przybliżony koszt pozycjonowania, sprawdź nasz artykuł: ile kosztuje pozycjonowanie?

Korzystamy z najlepszych narzędzi SEO

4.4/5 - (7 votes)

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Wypełnij brief Skontaktuj się z nami