Pozycjonowanie Kielce

Agencja SEO Kielce

Jednym z najpopularniejszych kanałów dotarcia do potencjalnych Klientów stała się wyszukiwarka internetowa, a właściwie Google, który ma ponad 90% udziału w rynku. Żeby pojawić się w wynikach wyszukiwania, pozyskać nowych klientów i zwiększyć ruch na stronie, można wybrać dwie ścieżki promocji: płatne kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie strony internetowej. O tym drugim, a właściwie o lokalnym pozycjonowaniu w Kielcach, opowiemy trochę dokładniej.

Pozycjonowanie stron internetowych to zbiór działań zarówno wewnątrz witryny, jak i poza nią, którego wynikiem jest uzyskanie jak najwyższych pozycji organicznych w wyszukiwarce. Użytkownicy najczęściej znajdują interesujące ich informacje już na pierwszej stronie wyników, dlatego zadaniem osoby zajmującej się pozycjonowaniem jest znalezienie się ze stroną w TOP10 (pierwsze 10 wyników wyszukiwania w Googlu). Szacuje się, że ponad połowa kliknięć przypada na pierwszą stronę w wyszukiwarce, a każda kolejna ma coraz mniejszy udział w kliknięciach.

Lokalne pozycjonowanie stron Kielce


Lokalne działania SEO także polegają na dwupoziomowym działaniu związanym z witryną internetową, ale nakierowane są na lokalnego odbiorcę. Dlaczego lokalne, a nie ogólnopolskie? Po pierwsze, koszty. Lokalne pozycjonowanie w Kielcach jest tańsze ze względu na mniejszą konkurencję i węższy zasięg. Po drugie, brak potrzeby. Fryzjer, który strzyże tylko w Kielcach, nie potrzebuje widoczności swojego salonu w Warszawie. Więc jak podnieść pozycje w wyszukiwarce na frazy lokalne? O tym za chwilę!

Oferta pozycjonowania stron w Kielcach – zakres

Audyt SEO

Pozycjonowanie Kielce


Audyt SEO jest analizą witryny pod kątem jej optymalizacji pod wyszukiwarkę.

Linkbuilding

Link building dla klientów z Kielc


Linkbuilding jest procesem pozyskiwania linków do witryny internetowej.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne w Kielcach


Pozycjonowanie lokalne to zestaw działań, którego zadaniem jest wybicie się wśród lokalnej konkurencji.

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie www Kielce


Pozycjonowanie sklepu internetowego polega na podniesieniu pozycji e-commercu w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron w Kielcach – zbuduj zaufanie klientów


Prowadzisz swoją działalność w mieście Kielce i okolicach? Rozwiń skrzydła swojego biznesu dzięki pozycjonowaniu lokalnym! Pojawisz się w wizytówce Google, na mapach oraz w katalogach lokalnych firm, co przyniesie Ci większe zaufanie od Klientów. Pamiętaj, że jeśli Twojej firmy nie ma w internecie, to nie istnieje! Brzmi brutalnie, ale taka jest prawda dzisiejszych czasów.

Pozycjonowanie lokalne Kielce

Pozycjonowanie lokalne Kielce

Czym jest pozycjonowanie lokalne w Kielcach?


Proces pozycjonowania lokalnego możemy podzielić na trzy etapy: audyt, optymalizacja i pozyskiwanie linków zewnętrznych. Audyt polega na analizie dostosowania strony internetowej pod kątem wyszukiwarki: m.in. błędy w działaniu witryny, prawidłowa jej struktura, odpowiednie dostosowanie słów kluczowych do podstron oraz inne. Z kolei optymalizacja jest procesem poprawy wszystkich błędów, które zostały wychwycone podczas audytu oraz research odpowiednich fraz kluczowych na potrzeby strony. Gdy odpicujemy naszą stronę, można przystąpić do pozyskiwania linków zewnętrznych prowadzących do niej. Linki prowadzące do naszej strony z innych witryn traktowane są bardzo pozytywnie w oczach Googla, dlatego ważny tu jest research odpowiednich miejscówek do ich pozyskania.

Pozycjonowanie stron internetowych Kielce i okolice


Zaufaj pozycjonowanie swojej firmy lokalnej w Kielcach agencji interaktywnej inmedium.pl!

 

Zadzwoń

Jak wybrać najlepsze frazy do pozycjonowania w Kielcach?


Zostaw to nam, posiadamy narzędzia i dane, które wskażą nam słowa kluczowe, które dla Twojej branży na rynku lokalnym działają najlepiej. Na przykładzie naszej branży pokażemy Ci, jak mogą one wyglądać. Zestaw fraz kluczowych, jakie na postawie danych analitycznych wybraliśmy do pozycjonowania naszej oferty w Kielcach wygląda następująco:

Słowo kluczoweŚrednia liczba zapytań miesięcznie
pozycjonowanie Kielce170 zapytań
pozycjonowanie stron Kielce70 zapytań
agencja SEO Kielce20 zapytań
SEO Kielce10 zapytań
pozycjonowanie stron internetowych Kielce10 zapytań
Kielce pozycjonowanie10 zapytań
pozycjonowanie sklepów Kielce10 zapytań
Kielce pozycjonowanie stron10 zapytań
pozycjonowanie sklepów internetowych w Kielcach10 zapytań

Jak widzisz powyżej, na naszej liście znajdują się frazy kluczowe, co do których mamy pewność, że generują zapytania w wyszukiwarce. Naszym klientom nie proponujemy fraz, które nie mają szans na generowanie zapytań czy ruchu na ich stronach, co niestety jest częstą praktyką agencji SEO. Dzieje się tak, ze względu na fakt, że frazy, które nie są popularnie dużo łatwiej wypozycjonować i pokazać efekty tych działań klientowi, co może i wygląda ładnie, ale nie generuje efektów biznesowych, na które klienci czekają.

Pozycjonowanie Kielce – z czym to się je?


Czym lokalne pozycjonowanie różni się od ogólnopolskiego? Wyobraź, że oferujesz usługi pozycjonowania w mieście Kielce. Nie chcesz jeszcze iść na ogólnopolski rynek, gdyż dopiero raczkujesz ze swoją firmą, dlatego decydujesz się na działania lokalne. Jak już wspominaliśmy, są one tańsze i skierowane do węższej grupy, ale warto tu wspomnieć, że są także bardziej skuteczne. Jak to działa? Użytkownik, który wpisuje do wyszukiwarki słowo “pozycjonowanie” lub “agencja SEO” może mieć różne intencje: albo chce się dowiedzieć więcej o tym, bo gdzieś usłyszał o istnieniu SEO, albo chce znaleźć agencję, która poprowadzi pozycjonowanie jego strony. Same frazy “pozycjonowanie” lub “agencja SEO” są bardzo drogie do przebicia się w pierwszej dziesiątce wyników (tym bardziej posiadając świeżą domenę), a konwersje z takich fraz mogą być bardzo niskie! Z drugiej strony mamy użytkownika, który wpisuje frazę tzw. long-tail, czyli na przykład “pozycjonowanie stron internetowych Kielce”, “pozycjonowanie Kielce”, “pozycjonowanie stron Kielce” czy nawet “agencja SEO Kielce”. Czy taki użytkownik ma intencję informacyjną? Zdecydowanie nie! Mamy 100-procentową pewność, że szuka on agencji, która poprowadzi mu działania z zakresu pozycjonowania w mieście Kielce! Teraz już wiesz, jak to działa?

Pozycjonowanie stron Kielce

Pozycjonowanie sklepów Kielce

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Kielcach


Pozycjonowanie sklepów jest procesem długofalowym. Ze względu na liczną konkurencję, która ma już stałą pozycję na rynku, raczkującym sklepom będzie trudno wybić się na frazy ogólne. Dlatego najlepszą strategią SEO dla sklepu internetowego z siedzibą w Kielcach będzie pozycjonowanie na tzw. frazy long-tail, czyli zawierające 3 i więcej haseł, oraz mocna rozbudowa contentu na stronie. Sprawdź, jak pozycjonujemy sklepy internetowe!

Pozycjonowanie Kielce i okolice


Poszukujesz agencji do pozycjonowania Twojej strony? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą ofertę współpracy!

 

Zadzwoń

Skuteczne pozycjonowanie stron www w Kielcach – cennik


Koszt pozycjonowania lokalnego w Kielcach zależny jest od kilku czynników: konkurencyjności branży i stanu witryny internetowej. Strona, której potrzebna jest pełna optymalizacja pod SEO, będzie wymagała więcej uwagi i czasu specjalisty, który ze swojej strony musi także zlecać część poprawek programistom. Dlatego, kluczowym elementem w wycenie pozycjonowania lokalnego stron internetowych w Kielcach będzie przeprowadzenie audytu. Jeśli jednak chcesz wiedzieć przybliżone stawki za pozycjonowanie, to sprawdź nasz artykuł: ile kosztuje pozycjonowanie?

Pozycjonowanie Kielce

Korzystamy z najlepszych narzędzi SEO

4.2/5 - (9 votes)

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Wypełnij brief Skontaktuj się z nami