Praca dołącz do naszego kreatywnego świata

Oferty pracy

Zainteresowany ofertą pracy?
Wyślij CV/list motywacyjny/portfolio na adres: cv@inmedium.pl,

dostarcz dokumenty osobiście

W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

WEBDEVELOPER / WORDPRESS DEVELOPEROFERTA PRACY: BIURO KATOWICE.

Potrafisz kodować tak, że pixel perfect nie jest Ci straszny? Przygotowujesz strony do działania tak, ze Google Pagespeed robi się zielony z zazdrości? Świetnie! Być może szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do zespołu inmedium.pl w Katowicach, każdego dnia racz się aromatyczną kawą z ekspresu/herbatą, zdobywaj doświadczenie i twórz coś kreatywnego!

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • tworzenie autorskich stron opartych o CMS WordPress;
  • opieka nad stronami naszych klientów;
  • kontakt z klientem;
  • bieżąca współpraca z grafikami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę/umowę B2B/płatny staż;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i rodzaju umowy;
  • możliwość rozwoju i uczestniczenia w licznych projektach
  • (nie)codzienny catering;
  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę w biurze w Katowicach.

Oczekujemy:

  • Znajomości HTML5 / CSS3 / JavaScript (jQuery)
  • znajomości PHP / SQL;
  • znajomości CMS WordPress (mile widziane również doświadczenia z Prestashop, Shoper)
  • umiejętności szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie w ramach danego tematu/branży;
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i kreatywności;
  • doskonałego zarządzania czasem i organizacji własnej pracy;

A teraz przejdźmy do finansów $$$ !

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zweryfikujemy Twoje doświadczenie i wiedzę. Być może poprosimy Cię o wykonanie zadania  praktycznego. Na tej podstawie spróbujemy zakwalifikować Cię do jednej z poniższych grup, dla których wynagrodzenie w naszej agencji mieści się w podanym przedziale:

  1. młodszy specjalista (3500 zł – 4500 zł brutto / m-c)
  2. specjalista (4500 zł – 6000 zł brutto / m-c)
  3. starszy specjalista (6000 zł brutto i więcej)

(przy współpracy B2B i success fee, warunki zostaną zaprezentowane po spotkaniu rekrutacyjnym)

Jesteś naszym wymarzonym Kandydatem?
Ślij CV na adres cv@inmedium.pl.

MOŻLIWA WSPÓŁPRACA W ZAKRESIE NIEPEŁNEGO ETATU (3/4; 1/2; 1/4) i realizacji własnych projektów w naszym biurze (jeśli chcesz)

Odrobina trudu, olbrzymia szansa! Czekamy na Twoje zgłoszenie: cv@inmedium.pl.

Wysyłając aplikację, nie zapomnij o dołączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Skontaktuj się z nami