Strony internetowe Sosnowiec

Prowadzisz biznes w Sosnowcu? 

Planujesz kampanię reklamową? Chcesz pozyskać nowych klientów? W dobie Internetu bez dobrej strony www to jest praktycznie niemożliwe! Niezależnie od tego, na jakie konkretnie działania się zdecydujesz, strona internetowa jest absolutnie kluczowa. Powinna ona nie tylko przyciągać swoim designem, ale także zapewniać użytkownikom łatwą możliwość szybkiego kontaktu.

W dobie dominacji urządzeń mobilnych niezwykle ważne jest, aby Twoja strona była zoptymalizowana dla użytkowników preferujących korzystanie z telefonów. Wybierając naszą agencję interaktywną inmedium.pl z siedzibą w Katowicach do zaprojektowania i wdrożenia Twojej strony www, masz pewność, że będzie ona zgodna z najnowszymi trendami!

Jeśli jesteś z Sosnowca lub aglomeracji śląskiej, masz pewnego partnera biznesowego. Mamy możliwość spotykania się z Tobą face-to-face na każdym etapie realizacji projektu, co zdecydowanie ułatwia komunikację i zrozumienie potrzeb Twojej firmy. 

Projektowanie stron internetowych z inmedium.pl


Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwania wiarygodnego partnera do stworzenia nowej strony internetowej, to świetnie trafiłeś / trafiłaś! Już od 10 lat tworzymy strony internetowe dla firm nie tylko z Sosnowca i okolic, ale także z różnych regionów Polski. Indywidualne projekty witryn, dobrze przemyślana koncepcja oraz profesjonalizm – tak możemy opisać współpracę z inmedium.pl!

Wystarczy, że wypełnisz krótki brief, a my szybko przygotujemy dla Ciebie wycenę Twojej przyszłej idealnej strony internetowej!

Chcę stronę!

Jaka jest idealna strona www?

Indywidualny projekt lub gotowy szablon

Indywidualny projekt czy gotowy szablon?


Przygotowujemy portale internetowe oparte o indywidualne projekty lub gotowe szablony. W zależności od Twoich potrzeb i możliwości finansowych, wspólnie wybierzemy kierunek działania!

Responsywna witryna

Strona www przystosowana do urządzeń mobilnych


Już nikogo nie zdziwisz stwierdzeniem, że strona www powinna być dostosowana do różnych rozdzielczości ekranu. Tworzymy idealnie responsywne strony internetowe!

Dobra pod SEO

Optymalizacja strony internetowej pod wyszukiwarki


W ramach stworzenia strony internetowej nie obiecujemy kokosów w postaci pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google, ale tworzymy strony z myślą o możliwym pozycjonowaniu. Dlatego wdrażamy podstawową optymalizację pod kątem SEO tak, aby firma pozycjonująca (może to będziemy my?) nie musiała wszystkiego przerabiać na nowo. 

Analityka internetowa

Analityka internetowa


Po co komu strona bez analityki? W ramach stworzenia strony internetowej wdrażamy Google Analytics i GSC, a także Cookiebota, który w pełni odpowiada ustawom RODO. 

Wypełnij brief i poczekaj chwilę na wycenę!


Po wypełnieniu briefa jak najszybciej przygotujemy i prześlemy wycenę strony www.

 

Wchodzę w to

Jak wygląda proces tworzenia stron internetowych?

Zastanawiasz się, jak wygląda proces tworzenia strony internetowej z inmedium.pl? Świetnie, że jesteś! Poniżej przedstawimy Ci, jak wygląda współpraca a naszą agencją!

Krok 1: Dedykowany projekt graficzny czy szablon?


Tak jak w przypadku każdego rodzaju usług, zanim zaczniemy pracę nad stroną www, musimy lepiej zrozumieć Ciebie i Twoją działalność! Potrzebujemy wiedzieć, czym się zajmujesz, jakie cele chcesz osiągnąć za pomocą strony i co chcesz przekazać odwiedzającym. Z pewnością zadamy Ci te pytania podczas naszej pierwszej rozmowy lub spotkania!

Jak już zrozumiemy, po co Ci ta strona i co chcesz osiągnąć, zaproponujemy rozwiązanie i ustalimy wynagrodzenie. Po podpisaniu umowy przystąpimy do wdrożenia projektu.

Niezależnie od wybranego rozwiązania, strona będzie oparta o system CMS (system zarządzania treścią), który ułatwia codzienną pracę i umożliwia samodzielną obsługę witryny.

Projekt graficzny strony www

Strony www Gliwice

Krok 2: Zawartość strony lub sklepu internetowego


Osobną kwestią, którą musimy ustalić, jest zawartość witryny. Jeśli nie chcesz samodzielnie pisać teksty na stronę, możemy zaproponować Ci usługę copywritingu. Jeśli nie posiadasz własnych zdjęć, np. firmy, zespołu, zakupimy je dla Ciebie na płatnych stockach. Myślisz o sesji zdjęciowej? Nie martw się, zorganizujemy!

Krok 3: Przygotowanie strony internetowej


Mimo najlepszych chęci, nie stworzymy strony internetowej z zerowym kontaktem z Twojej strony. Cały proces projektowania strony internetowej polega na pracy dwustronnej – potrzebujemy informacji zwrotnej na temat zmian i poprawek. Dlatego bardzo cenimy sobie zaangażowanych we współpracę partnerów!

Strona internetowa Gliwice

Strony internetowe Gliwice

Krok 4: Akceptacja serwisu


Po wdrożeniu wszystkich Twoich poprawek i uwag, kiedy to strona będzie wyglądać już idealnie, przenosimy ją na domenę docelową, wdrażamy certyfikat SSL, analitykę i w razie potrzeby prowadzimy szkolenie z zakresu obsługi strony. 

Tworzenie stron internetowych Sosnowiec


Wybierz agencję interaktywną, która posiada szerokie doświadczenie w zakresie tworzenia stron internetowych!

 

Zadzwoń

Marketing internetowy: od pozycjonowania przez Google Ads aż po obsługę SM


Stworzenie strony internetowej nie oznacza od razu pozyskania tysięcy nowych klientów. Niereklamowana witryna jest niewidoczna dla użytkowników, szczególnie w przypadku świeżej domeny i nowej firmy. Dlatego, jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie pozycjonowania, kampanii reklamowych Google Ads czy obsługi Social Mediów, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zapytaj o indywidualną ofertę!

Sprawdź: Pozycjonowanie stron Sosnowiec

Strony internetowe Katowice

Projektowanie stron internetowych w Sosnowcu – FAQ


Czy muszę mieć wykupioną domenę i hosting, żeby zacząć współpracę?

Możesz, ale nie musisz. W razie potrzeby, pomożemy Ci z zakupem domeny i hostingu, a także z konfiguracją skrzynek mailowych.

Czy potrzebuję agencji do stworzenia strony internetowej?

Nie musisz zatrudniać agencji, jeśli nie chcesz. Możesz zrobić to samodzielnie lub zatrudnić freelancera, ale nie będziesz mieć gwarancji dobrze wykonanej pracy. inmedium.pl to renomowany partner biznesowy, dzięki któremu masz pewność wysokiej jakości usługi i pomocy na każdym etapie.

4.8/5 - (17 votes)

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Wypełnij brief Skontaktuj się z nami