Aktualizacja Wiadomości na Facebooku – nowy INBOX

Facebook aktualizuje Wiadomości. W ramach jednej zakładki (Inbox), dostępny będzie Messenger, powiadomienia o aktywności na fan page’u oraz na Instagramie. Nowa skrzynka ma usprawnić bieżącą komunikację marek z odbiorcami.

Nowa zakładka Inbox ma być swoistym centrum zarządzania komunikacją na Facebooku. Z jednego miejsca będziemy mieli dostęp do skrzynki Messengera, najświeższych reakcji fanów na fan page’u oraz aktywności naszych odbiorców na Instagramie. Wystarczy jeden klik, by przełączyć się miedzy różnymi źródłami komunikatów i udzielić na nie natychmiastowej odpowiedzi. Trudno też nie zauważyć, że Facebook coraz bardziej wchłania, dotąd dość niezależny, Instagram.

Inbox via MosheIsaacian

Podobna aktualizacja miała już miejsce w zeszłym roku w listopadzie, dotyczyła jednak wyłącznie aplikacji mobilnej Facebooka (Menedżera Stron) i… jeszcze nie dotarła do wszystkich. Niestety podobnie będzie z Inboxem. Nową funkcjonalność mogą od początku tego tygodnia testować wybrańcy ze Stanów Zjednoczonych. Pytanie, kiedy aktualizacja dotrze do nas?

EDIT: Dopiero, co napisałam artykuł, a już… na fan page’ach niektórych z naszych klientów pojawił się nowy Inbox! Przypadek? 😉 Na tę chwilę widzę go tylko z poziomu prywatnego konta (na wybranych fan page’ach, gdzie mam przyznany dostęp nie tylko przez Menedżera Firmy, ale i jako osoba), myślę jednak, że funkcjonalność w całej swej okazałości dotrze do wszystkich szybciej niż przewidywałam 🙂

Jest i u nas! 🙂
Oceń
Content & Social Media Manager, wykładowca, socjolog, politolog. Od 9 lat realizuje kampanie reklamowe, tworzy wartościowe treści i doradza markom w zakresie ich obecności w Internecie. Zaczytana, zapisana, bezustannie coś nucąca. Zauroczona greckimi wyspami i japońską motoryzacją. Właścicielka Dakara - takiego psa, instacelebryty.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Wypełnij brief Skontaktuj się z nami