Kalendarz Stomatologiczny 2020

Pracujesz w branży stomatologicznej? Przez lata współpracy z naszymi Klientami posiadającymi własne gabinety dentystyczne, doskonale poznaliśmy realia ich codzienności. Umawianie wizyt, konsultowanie i leczenie Pacjentów, samodoskonalenie swoich umiejętności, poszerzanie wiedzy i nieustanne dbanie o wizerunek prowadzonej praktyki sprawiają, że łatwo jest stracić rachubę czasu. Zapanować nad nim pomoże Ci stworzony przez nas kalendarz stomatologiczny na rok 2020!

Dzięki kalendarzowi stomatologicznemu łatwiej będzie Ci zaplanować działania marketingowe na profilach społecznościowych poświęconych Twojemu gabinetowi. Możesz być pewien, że nie umknie Ci już żadna okazja, która ma potencjał do wykorzystania na potrzeby promocji świadczonych przez Ciebie usług.

Dodatkowo nasz kalendarz wzbogaciliśmy o informacje dotyczące godnych uwagi konferencji, kongresów i targów, które w nadchodzącym roku będą odbywać się na całym świecie. Teraz nie przegapisz już żadnej okazji do uczestnictwa w interesującym wydarzeniu z dziedziny stomatologii, implantologii i ortodoncji.

Poniżej przedstawiamy wirtualną odsłonę kalendarza:

Możesz go również pobrać, wydrukować i korzystać z wygodnej wersji papierowej.

Dlaczego warto promować usługi stomatologiczne w mediach społecznościowych?

Prowadzenie działań marketingowych w mediach społecznościowych niesie wiele istotnych korzyści, pozwalających zbudować gabinetowi stomatologicznemu pożądaną pozycję na rynku. Ciekawe, przyciągające wzrok i systematycznie publikowane treści, pozwalają między innymi na:

  • Podniesienie zainteresowania Pacjentów gabinetem i ofertą usług stomatologicznych – wielu potencjalnych Pacjentów, może nawet nie zdawać sobie sprawy z faktu funkcjonowania Twojego gabinetu. Media społecznościowe – ze względu na powszechność i łatwość dostępu – są dobrym kanałem dotarcia do nowych osób.
  • Ugruntowanie pozycji rynkowej i wyróżnienie się na tle konkurencyjnych gabinetów – w social mediach możesz komunikować o wszystkich zaletach i przewagach Twojej praktyki. Daje to szansę na zbudowanie rozpoznawalności i ukształtowanie pozytywnego wizerunku prowadzonego przez Ciebie gabinetu stomatologicznego.
  • Wzbudzenie zaufania u potencjalnych Pacjentów – pomaga w tym konsekwentne kreowanie wizerunku eksperta, które można prowadzić poprzez eksponowanie dotychczasowych prac stomatologicznych, udzielanie fachowych odpowiedzi na zadawane pytania, dzielenie się wiedzą i propagowanie profilaktyki.

Nie masz czasu na prowadzenie profili swojego gabinetu w mediach społecznościowych? Chętnie Ci w tym pomożemy, bo specjalizujemy się w marketingu gabinetów stomatologicznych! Skontaktuj się z nami lub wypełnij brief, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Mamy nadzieję, że korzystanie z naszego kalendarza ułatwi Ci pracę i okaże się prawdziwą przyjemnością! ?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Content & Social Media Manager. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Wie jak wielką siłę ma słowo i stara się to umiejętnie wykorzystywać w działaniach marketingowych. W wolnych chwilach hoduje swoje koty i głaszcze swoje kaktusy.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Wypełnij brief Skontaktuj się z nami