Kalendarz świąt nietypowych 2022. Social Media Ninja

Kolejny rok pełen wyzwań przed nami! Jak minął zeszły? ASAP-y goniły, pomysły na wpisy się kończyły, a skrupulatne planowanie harmonogramów zatrzymało się jakoś w połowie roku? Mamy nadzieję, że nie ;). Żeby jednak do wszystkich tych katastrof nie doprowadzić, skorzystaj z przygotowanego przez nas wsparcia w postaci kalendarza Social Media Ninja na rok 2022!  Niezależnie od tego, czy na co dzień pracujesz w branży social media i obsługujesz wiele profili biznesowych, czy też prowadzisz jeden Fanpage osobisty lub firmowy – taki kalendarz znacznie ułatwi Ci pracę.

nietypowe święta – angażujące wpisy!

Czy wiesz, że 20 stycznia obchodzimy Dzień Bigosu, a 22 września Dzień Ćwiczenia Przed Lustrem Prośby o Podwyżkę Płacy? Te i inne niesamowite dni znajdziesz poniżej. W Kalendarzu Świąt Nietypowych zawarliśmy całą masę śmiesznych, ale także ważnych świąt, obyczajów i różnych nietypowych wydarzeń, które będą świetną bazą do planowania poszczególnych wpisów. Wierzymy, że wiele z nich zainspiruje Cię do stworzenia bardzo atrakcyjnego i wartościowego contentu!

kalendarz Social Media to kompleksowa baza o wydarzeniach z obszaru:

 • ogólnie przyjętych kulturowo obyczajów,
 • polskich świąt,
 • istotnych zagranicznych wydarzeń,
 • konkretnych zawodów i branż,
 • kultury i sztuki,
 • medycyny i zdrowia,
 • technologii, Internetu, mediów społecznościowych,
 • świata sportu,
 • ważnych wydarzeń ze świata e-commerce,
 • świąt nietypowych.

Link do przeglądarkowej wersji: http://bit.ly/KalendarzSocialMediaNinja-2022. Kalendarz możesz także pobrać, wydrukować, powiesić na ścianie ;)!

Czy kalendarz treści jest potrzebny?

Jeśli pracujesz w mediach społecznościowych lub tworzysz treści na swój użytek lub klienta – tak, jest potrzebny ;). Dzięki temu z wyprzedzeniem zaplanujesz treści na ważne wydarzenia i mniej lub bardziej znane okazje. W kalendarzu świąt nietypowych odnajdziesz inspiracje przydatne w tworzeniu zabawnego, angażującego lub społecznie istotnego contentu. Zwłaszcza, jeśli święto dotyczy Twojej branży lub branży klienta, to odwołanie się do powiązanej okazji jest prostym i skutecznym sposobem na zyskanie pozytywnego odzewu odbiorców. Taki spis wydarzeń przydaje się zarówno do samodzielnego, jak i zespołowego użytku. Dlatego zachęcamy – bierz, korzystaj, inspiruj się!

zalety korzystania z kalendarzy:

 • konsekwentnie prowadzisz swoje działania i dążysz do ich realizacji,
 • planujesz, tworzysz i publikujesz treści zgodnie z obowiązującymi trendami, co sprawia, że marka jest na bieżąco z wydarzeniami, a przez to jest bardziej atrakcyjna,
 • rozwijasz swoją radosną twórczość – nawet jeśli dane święto nie ma bezpośredniego związku z branżą… to może Twoja kreatywność sprawi, że będzie mieć ;)?

Nie pozostało nam nic innego, jak życzyć inspirującego korzystania z Kalendarza Social Ninja 2022 i samych wspaniałych pomysłów copywriterskich!

A może jest jakieś święto, o którym zapomnieliśmy? Daj znać!

Więcej o mediach społecznościowych na naszym blogu Social Media.

5/5 - (1 vote)
Social Media Specialist – ukończyła Projektowanie Komunikacji Wizualnej i wie, czemu tekst w połączeniu z obrazem rządzi światem. Żeglarka, fanka memów, fanatyczka zachodów słońca, miłośniczka Włoch. Jeśli akurat nie rysuje, to pewnie zwiedza wszystko, co stanie na jej drodze.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Wypełnij brief Skontaktuj się z nami